Sprístupnenie aplikácie Geopriestorová žiadosť o podporu

Pôdohospodárska platobná agentúra oznamuje záujemcom (žiadateľom) o priame podpory, že aplikácia Geopriestorová žiadosť o podporu (ďalej len „GSAA“) pre kampaň 2017 bola spustená do prevádzky.
 
Aplikácia GSAA je dostupná na webovom sídle Národného poľnohospodárskeho a potravinárskeho centra - Výskumného ústavu pôdoznalectva a ochrany pôdy https://gsaa.vupop.sk/ Informácie o aktuálnych funkcionalitách aplikácie sú dostupné v dolnej časti úvodnej obrazovky aplikácie v časti „Nápoveda“, alebo na webovom sídle https://gsaa.vupop.sk/help/ziadatel/help.html.
 
Zároveň sú k dispozícii aj inštruktážne videá na uľahčenie práce s aplikáciou, ktoré sú dostupné na webovom sídle http://www.podnemapy.sk/portal/vseobecne/videa.aspx.
 

Všetko podstatné nájdete na tomto odkaze.

 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce