Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie minimálnej pomoci na účasť spracovateľa na výstave

Dňa 10.10.2022 bola zverejnená Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie minimálnej pomoci na účasť spracovateľa na výstave.

Výzva je otvorená od 10. októbra 2022 do 31.októbra 2022.

Výzva ako aj  informácie ohľadom výzvy sú zverejnené na Spracovatelia na výstave (de minimis) / PPA - Pôdohospodárska platobná agentúra (apa.sk)

Viac informácii ohľadom podpory účasti spracovateľa na výstavách je zverejnených na stránke  https://www.mpsr.sk/index.php?navID=47&sID=111&navID2=1092

Zároveň dávame do pozornosti, že vo „ Výzve na predkladanie žiadosti o poskytnutie dotácie na účasť spracovateľa na výstave“ je poznámka , že v prípade účasti na výstave GASTRA & KULINÁRIA v Nitre v dňoch 09. – 12. 11. 2022 je žiadateľ povinný doručiť kópie dokladov o uhradených nákladoch alebo výdavkoch najneskôr 18. 11. 2022, v opačnom prípade nebudú akceptované.

 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce