Máte problémy s prihlásením?

Milí používatelia webstránky SPPK,

zmena hesla je bežným a nevyhnutným javom pri zabezpečení väčšej internetovej bezpečnosti a ponuky zaujímavého prémiového obsahu pre našich členov. Zmenu hesla vyžaduje systém od užívateľa minimálne raz za tri mesiace. Zmenou hesla takisto zabránite zneužívaniu vášho účtu, ak by sa k týmto údajom dostal niekto iný.

Na zmenu hesla vás systém vyzve automaticky po uplynutí trojmesačnej doby používania starých prihlasovacích údajov. Pri zmene je potrebné do políčok zadať vaše používateľské meno (to ostáva stále rovnaké), vaše staré heslo a ľubovoľné nové heslo, ktoré bude pre vás ľahko zapamätateľné. Nové heslo musí mať minimálne 8 znakov.

V prípade zabudnutia hesla nás, prosím, kontaktujte cez formulár na webe SPPK vedľa prihlasovacieho okna alebo cez mail na [email protected], kde vám po predložení používateľského mena a overení totožnosti heslo poskytneme.

 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce