Informácia pre zamestnávateľov v systéme duálneho vzdelávania v čase prerušenia vyučovania           v školách v školskom roku 2019/2020 – 4. aktualizované vydanie.

Informácia pre zamestnávateľov v systéme duálneho vzdelávania v čase prerušenia vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 – 4. aktualizované vydanie.

Štátny inštitút odborného vzdelávania (ŠIOV) v spolupráci s Radou zamestnávateľov pre systém duálneho vzdelávania (RZSDV) v súvislosti s aktuálnou situáciou vydáva informáciu pre poskytovanie praktického vyučovania v systéme duálneho vzdelávania.

ŠIOV

26.06.2020

Usmernenie k otváraniu pracovísk praktického vyučovania

Usmernenie k otváraniu pracovísk praktického vyučovania

V záujme plnenia opatrení vydaných ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 rozhodli zamestnávatelia v systéme duálneho vzdelávania o prerušení poskytovania praktického vyučovania na PPV od 16.3.2020 do odvolania a v spolupráci so zmluvnou školou zabezpečujú podľa podmienok a možností zamestnávateľa poskytovanie praktického vyučovania na diaľku.

18.05.2020

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce